Īpašības

Flavamed® satur lielu aktīvās vielas devu. Aktīvā viela ātri iedarbojas. Putojošajām tabletēm ir dalījuma līnija, lai tās varētu sadalīt vienādās devās.

Īpašas iezīmes

  • Augsta aktīvās vielas deva katrā putojošajā tabletē.
  • Aktīvā viela ātri sāk iedarboties.
  • Dalījuma līnija ļauj viegli sadalīt tableti vienādās devās.

Ieteicamais vecums

12+ simbols, kas parāda ieteicamo vecumu Flavamed® lietošanai

Flavamed® ieteicams lietot pusaudžiem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem. Flavamed® nedrīkst lietot bērniem, kas ir jaunāki par 12 gadiem.

Sastāvdaļas, izskats, saturs

Piesta un miezeris. Simbolizē Flavamed® sastāvdaļas.

Sastāvdaļas

Flavamed® satur aktīvo vielu ambroksola hidrohlorīdu. Viena putojošā pretklepus tablete satur 60 mg aktīvās vielas ambroksola hidrohlorīdu.

Citas sastāvdaļas:
Bezūdens citronskābe, nātrija hidrogēnkarbonāts, bezūdens nātrija karbonāts, saharīna nātrija sāls, nātrija ciklamāts, nātrija hlorīds, nātrija citrāts, bezūdens laktoze, mannīts (E421), sorbīts (E420), simetikons, ķiršu aromatizētājs “ALH” (kods 801; sastāvs: dabisks/dabiskam identisks ķiršu garšvielas šķīdums (kods 5443), dabisks/dabiskam identisks melno ķiršu garšvielas šķīdums (kods 5410), dabisks/dabiskam identisks ķiršu garšvielas pulveris (kods 5862P), maltodekstrīns, mannīts, glikonolaktons, sorbīts, akācijas sveķi un koloidāls bezūdens silīcija dioksīds).

Acs. Simbolizē Flavamed® izskatu.

Izskats

Flavamed® ir apaļas, baltas tabletes, diametrs 18 mm, ar dalījuma līniju vienā pusē. Putojošās tabletes var sadalīt divās vienādās devās.

Putojošā tablete. Simbolizē Flavamed® saturu

Saturs

Flavamed® ir pieejamas iepakojumā pa 10 vai 20 putojošajām tabletēm.

Pareiza dozēšana

Vienmēr ievērojiet ārsta vai farmaceita ieteiktās devas. Ja neesat saņēmis nekādus ieteikumus, lietojiet Flavamed®  tā, kā aprakstīts zāļu lietošanas instrukcijā vai šeit. Ja Jums ir šaubas par devām, vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Jālieto lietošanas instrukcijā vai devu kalkulatorā ieteiktās devas, ja vien ārsts nav Jums norādījis lietot Flavamed® citādāk.

Devu kalkulators palīdzēs ātri aprēķināt pareizo Flavamed® devu Jums vai Jūsu bērnam.

Izvēlies, kuram vajadzīgs Flavamed®

Maza zēna un meitenes simbols, kas apzīmē Flavamed® devas bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem

Bērniem

2–5 g. v.

Zēna un meitenes simbols, kas apzīmē Flavamed® devas bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem

Bērniem

6–12 g. v.

Sievietes, vīrieša un bērnu simbols, kas apzīmē Flavamed® devas pusaudžiem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem

Pusaudži

no 12 g. v. un pieaugušajiem

Vīrieša un sievietes simbols, kas apzīmē Flavamed® devas pieaugušajiem

Pieaugušie

Papildu informācija

Kad lietot Flavamed® 60 mg putojošās tabletes?

Flavamed®  jāizšķīdina glāzē ūdens, un šķīdums jāizdzer pēc ēšanas.

Lietošanas ilgums

Flavamed® nedrīkst lietot ilgāk par 4–5 dienām, nekonsultējoties ar ārstu. Ja pēc 4–5 dienām simptomi nemazinās vai pat pastiprinās, Jums nekavējoties jāvēršas pie ārsta.

Pārsniegta ieteicamā deva

Ja esat lietojis Flavamed® vairāk, nekā noteikts, sazinieties ar ārstu, kurš sāks atbilstošu ārstēšanu.

Aizmirsta vai pārāk maza deva

Ja esat aizmirsis lietot Flavamed®  vai esat lietojis pārāk mazu devu, nākamajā lietošanas reizē lietojiet parasto devu. Nelietojiet dubultu devu, lai aizvietotu izlaisto devu.

Laktozes nepanesība, sorbīta nepanesība, kontrolēta nātrija diēta

Ja ārsts ir teicis, ka Jūs nepanesat kāda veida cukurus, vai Jūs ievērojat kontrolētu nātrija diētu, pirms Flavamed®  lietošanas konsultējieties ar ārstu. Viena Flavamed® putojošā tablete satur 5,5 mmol (126,5 mg) nātrija. Tas jāņem vērā pacientiem, kuri ievēro kontrolētu nātrija diētu.

Uzglabāšana

Glabājiet Flavamed® bērniem nepieejamā un neredzamā vietā. Uzglabājiet Flavamed® temperatūrā līdz 30 °C. Uzglabājiet tabletes cieši noslēgtā daudzdevu iepakojumā, lai pasargātu saturu no gaismas un mitrumu.

Derīguma termiņš

Nelietojiet Flavamed® pēc derīguma termiņa, kas norādīts uz daudzdevu iepakojuma etiķetes un kastītes pēc “Der. līdz” vai “EXP. Derīguma termiņš attiecas uz norādītā mēneša pēdējo dienu.

Uzziniet vairāk par ®

სად შევიძინოთ?