Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Flavamed® 60 mg putojošās tabletes

Putojošās tabletes pret klepu

Īpašības

Flavamed 60 mg putojošās tabletes  satur lielu aktīvās vielas devu. Aktīvā viela ātri iedarbojas. Putojošajām tabletēm ir dalījuma līnija, lai tās varētu sadalīt vienādās devās.  

Īpašas iezīmes:

 • Augsta aktīvās vielas deva katrā putojošajā tabletē,

 • Aktīvā viela ātri sāk iedarboties,

 • Dalījuma līnija ļauj viegli sadalīt tableti vienādās devās;

Ieteicamais vecums

Flavamed 60 mg putojošās tabletes ieteicams lietot pusaudžiem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem. Flavamed 60 mg putojošās tabletes nedrīkst lietot bērniem, kas ir jaunāki par 12 gadiem. 

Sastāvdaļas, izskats, saturs

Ingredients
Ingredients

Sastāvdaļas

Flavamed 60 mg putojošās tabletes satur aktīvo vielu ambroksola hidrohlorīdu. Viena putojošā pretklepus tablete satur 60 mg aktīvās vielas ambroksola hidrohlorīdu. 

Citas sastāvdaļas: 

Bezūdens citronskābe, nātrija hidrogēnkarbonāts, bezūdens nātrija karbonāts, saharīna nātrija sāls, nātrija ciklamāts, nātrija hlorīds, nātrija citrāts, bezūdens laktoze, mannīts (E421), sorbīts (E420), simetikons, ķiršu aromatizētājs “ALH”, maltodekstrīns, mannīts, glikonolaktons, sorbīts, akācijas sveķi un koloidāls bezūdens silīcija dioksīds).  

Appearance
Appearance

Izskats

Flavamed 60 mg putojošās tabletes ir apaļas, baltas tabletes, diametrs 18 mm, ar dalījuma līniju vienā pusē.  Putojošās tabletes var sadalīt divās vienādās devās. 

Saturs

Flavamed 60 mg putojošās tabletes ir pieejamas iepakojumā pa 10 putojošajām tabletēm. 

Pareiza dozēšana

Vienmēr ievērojiet ārsta vai farmaceita ieteiktās devas. Ja neesat saņēmis nekādus ieteikumus, lietojiet  Flavamed 60 mg putojošās tabletes tā, kā aprakstīts zāļu lietošanas instrukcijā vai šeit.  

Ja Jums ir šaubas par devām, vaicājiet ārstam vai farmaceitam.  

Jālieto lietošanas instrukcijā vai devu kalkulatorā ieteiktās devas, ja vien ārsts nav Jums norādījis lietot  Flavamed 60 mg putojošās tabletes citādāk.  

Devu kalkulators palīdzēs ātri aprēķināt pareizo  Flavamed 60 mg putojošo tablešu devu Jums vai Jūsu bērnam. 

Izvēlies, kuram vajadzīgs Flavamed®

  Dienas deva pusaudžiem no 12 g.v. un pieaugušajiem

  Pirmajās 2-3 dienās

  ½ putojošā tablete 3 reizes dienā

  Pēc tam

  ½  tablete 2 reizes dienā

  Papildu informācija

  Kad lietot Flavamed® 60 mg putojošās tabletes?

  Flavamed 60 mg putojošās tabletes jāizšķīdina glāzē ūdens, un šķīdums jāizdzer pēc ēšanas.  

  Lietošanas ilgums

  Flavamed 60 mg putojošās tabletes nedrīkst lietot ilgāk par 4–5 dienām, nekonsultējoties ar ārstu. Ja pēc 4–5 dienām simptomi nemazinās vai pat pastiprinās, Jums nekavējoties jāvēršas pie ārsta.  

  Pārsniegta ieteicamā deva

  Ja esat lietojis  Flavamed 60 mg putojošās tabletes vairāk, nekā noteikts, sazinieties ar ārstu, kurš sāks atbilstošu ārstēšanu. 

  Aizmirsta vai pārāk maza deva

  Ja esat aizmirsis  Flavamed 60 mg putojošās tabletes vai esat lietojis pārāk mazu devu, nākamajā lietošanas reizē lietojiet parasto devu. Nelietojiet dubultu devu, lai aizvietotu izlaisto devu.

  Laktozes nepanesība, sorbīta nepanesība, kontrolēta nātrija diēta

  Ja ārsts ir teicis, ka Jūs nepanesat kāda veida cukurus, vai Jūs ievērojat kontrolētu nātrija diētu, pirms  Flavamed 60 mg putojošo tablešu lietošanas konsultējieties ar ārstu. Viena  Flavamed 60 mg putojošā tablete satur 126,5 mg nātrija. Tas jāņem vērā pacientiem, kuri ievēro kontrolētu nātrija diētu. 

  Uzglabāšana

  Glabājiet  Flavamed 60 mg putojošās tabletes bērniem nepieejamā un neredzamā vietā.) Uzglabājiet  Flavamed 60 mg putojošās tabletes temperatūrā līdz 30 °C. Uzglabājiet tabletes cieši noslēgtā daudzdevu iepakojumā, lai pasargātu saturu no gaismas un mitrumu.  

  Derīguma termiņš

  Nelietojiet  Flavamed 60 mg putojošās tabletes pēc derīguma termiņa, kas norādīts uz daudzdevu iepakojuma etiķetes un kastītes pēc “Der. līdz” vai “EXP”. Derīguma termiņš attiecas uz norādītā mēneša pēdējo dienu.  

  Uzziniet vairāk par Flavamed®

  Bieži uzdoti jautājumi par Flavamed®

  Kā Flavamed® darbojas?